Anunturi de angajare premium:

Full-time Social Media / Blog / PR - Cod SMB la DRESSBOX in Bucureşti
Full-time DTP-ist la GMP Advertising in Bucureşti
Full-time Customer Support Representative la PROMO SAN SRL in Bucureşti
Acest anunt este mai vechi de 40 zile...
6

aplicanti

Full-time Retail Manager - studii si experienta in Retail pharma

la Group QLT in Bucureşti

Responsabilitati
Coordoneaza activitatea magazinelor din Bucuresti si tara;
Ofera suport in deschiderea de noi locatii in tara;
Asigura managementul operatiunilor de magazin;
Actioneaza in scopul atingerii obiectivelor de vanzare;
Aplica si mentine standardele comerciale si operationale de magazin;
Este responsabil cu implemetarea si mentinerea conceptului de merchandising;
Angajeaza, instruieste, indruma, dezvoltă si motiveaza echipa de vanzari.

Cerinte
Studii superioare finalizate in domeniul farmaceutic, conex reprezinta un real avantaj;
Experienta solida in domeniul farmaceutic/medical;
Experienta in pharma-RETAIL management de minim 1-2 ani;
Disponibilitate la deplasari in tara pentru deschiderea de noi locatii;
Cunostintele in domeniul farmaceutic, parafarmaceutic, nutritionist reprezinta un real avantaj;
Limba engleza nivel mediu/bun;
Abilitati de leadership, capacitate de planificare,organizare.

Beneficii Oferite
Munca intr-o echipa tanara, dinamica, ambitioasa;
Posibilitatea dezvoltarii carierei in cadrul unei companii de succes;
Pachet salarial motivant;
Programe de training.

www.qlt.ro
cariera@qlt.ro

Joburi recente de la Group QLT
Full-time Business Developer - in store marketing services la Group QLT in Bucureşti 17-05-2013
Full-time Key Account Representative la Group QLT in Bucureşti 10-05-2013
Full-time Consultanti Nutritionisti- promovare Brand Premium la Group QLT in Bucureşti 08-05-2013
Full-time Area Sales Representative - Premium Toys la Group QLT in Bucureşti 16-04-2013

Aboneaza-te gratis Aboneaza-te gratuit la joburi noi prin email :

« Inapoi la categoria de anunturi
Acest anunt de angajare e mincinos? Raporteaza-l!
Recomanda acest job in marketing unui prieten
Publicat la 28-02-2013
Vizualizat de: 977 ori